€10 co noc
€10 co noc
Traveller's Inn Seville, Sevilla, Spain

Traveller's Inn Seville

Sevilla (Seville), Spain - Calle Augusto Plasencia, 5
4.0   

Przeczytaj 1 opinię

 • Nadzwyczajna służba
 • Bardzo bezpieczne
 • Doskonała wartość
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Bonito lugar ... El Hostel es muy agradable... con su arquitectura típica Sevillana y unas terrazas muy guapas para tomar una cervecita por la noche.
Las habitaciones son lo justo para dormir. Hay unos lockers individuales con llave para dejar los bolsos.
Est&aacu ...

Opis - Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  Znajdujemy się na # 5 Calle Augusto Plasencia w zabytkowym

Traveler's Inn Sewilla jest piękny, nowy hostel dla turystow i podróżników, oferując wspólne i prywatne pokoje, dostęp do usług rozrywkowych i najtańsze ceny w mieście. Oferuje on przestronne pomieszczenia ogólnodostępne, nowoczesne wyposażenie kuchni, dachu oraz tarasem, z fantastycznymi widokami, gdzie można cieszyć się piwa lub opalać się w samym sercu jednego z barrios Sevilla najbardziej tętniących życiem. Dostępne są również szafki, pościel, ręczniki, bezpłatne śniadanie, bezpłatnego dostępu do Internetu i wifi, wiele działań dla podróżnych, zimne napoje, kawę i wiele więcej!

Jesteśmy w centrum miasta, kilka minut spacerem od katedry (Giralda), a tuż obok placu Alfalfa gdzie znajduje się wiele barów tapas pod koniec nocy i klubów nocnych klubów. Schronisko jest bardzo blisko do głównych atrakcji w Sewilli i usytuowany jest w historycznym centrum. Powstała 500 lat temu jako żydowski rezydencji, został ozdobiony ceramika wolności i azulejos jako odzwierciedlenie wielokulturowość historyczne.
 
Oferujemy pomocny i przyjazny personel (doświadczonych podróżników samych), którzy rozumieją filozofię podróży i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa podróż był jak najbardziej przyjemny.

Jesteśmy w centrum miasta, bardzo blisko do głównych atrakcji w Sewilli, można przejść pieszo do wszędzie chcesz, i lokalizacje w Plaza de la lucerna, gdzie można znaleźć młodzieży otoczenia i życia nocnego, z wieloma tapas bar i klub, wszystkich w pobliżu naszego hostelu.
Schronisko jest stary dom zbudował 500 lat temu, działania często w Sewilli INN Traveler's:

FREE TOUR
Opis: około 2 godzinach marszu zasadnicze trasy zabytkowej Sewilli. Po zakończeniu trasy koncertowej Przewodnik akceptuje dobrowolnych wpłat.

Publikacji indeksuje
Opis: pozwól sobie być prowadzone w nocy się w lokalnych barach strzałem w każdej z nich. Twoje noc kończy się w nocnym klubie (discoteca) w samym sercu miasta.

PITNEJ GRY NIGHTS
darmowe gry do picia (sangria w cenie!) prawo w naszym hostelu.

I wiele więcej!

  możliwe jest anulowanie rezerwacji 48 godziny przed datą przyjazdu. Wszelkie cancelations dokonywane po tym terminie (do dnia przyjazdu) będzie opłata za pierwszą noc zakwaterowania. Cancelations się w dniu przyjazdu będzie opłata za pierwsze 2 noce zakwaterowania (jeśli rezerwacja jest dłuższy niż jedna noc).

  Użytkownik może anulować rezerwacji 48 godziny przed datą przyjazdu. Wszelkie odwołania dokonywane po tym terminie (do dnia przyjazdu) będzie opłata za pierwszą noc. Anulowanie rezerwacji dokonane w dniu przyjazdu będzie opłata mieszkania dwie noce "(w przypadku rezerwy jest więcej niż jedna noc).

Porady na temat czasu przyjazdu.
Odbiór od 9:30 do 23:30
(Recepcja jest zamknięta na przerwę 15:30 do 16:30)
Doba hotelowa trwa od 13:00 do 23:30
do odprawy w poza tymi godzinami, prosimy o uzgodnienia z nami, poprzez e-mail lub telefon

Szafki i przednie drzwi, klucze, dla naszych Klientów są dostępne 24 godziny na dobę, więc może przyjść i odejść, co chcą.

 • Traveller's Inn Seville, Sevilla, Spain, Spain hotele i hostele
 • Traveller's Inn Seville, Sevilla, Spain, Zniżki w Sevilla
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  Znajdujemy się na # 5 Calle Augusto Plasencia w zabytkowym
 • Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  znajdujemy się na # 5 calle augusto plasencia w zabytkowym pokoje / jednostki: 7
 • Rok budowy: 1980
 • Odnowiony: 2000
Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  znajdujemy się na # 5 calle augusto plasencia w zabytkowym zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €10

2 łóżka prywatne łazienki 6 osobowy 6 osobowy Kobieta Dorm Mieszane Dorm
 • Zameldowanie po: 1:00pm
 • Sprawdź wcześniej: 11:30am

Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  znajdujemy się na # 5 calle augusto plasencia w zabytkowym udogodnienia

Airport pickup Miejsce na grilla Śniadanie Internet Internet bezprzewodowy (bezpłatny) Pralnia / usługi parkingowego Sale konferencyjne Nie ma godziny policyjnej Open 24 Hours Sejf

Wyposażenie pokoju

Balkony Radiobudzik Fax serwisu Internet Szybkie łącze internetowe Szafki Kuchenka mikrofalowa lodówka


Sąsiedztwo
Punkty zainteresowania
 • Kościół San Isidoro
 • 0 KM
 • Plaza Alfalfa
 • 0, 1 km
 • Katedrze w Sewilli i Giralda
 • 0, 7 KM
 • Plaza Nueva oraz ratusz
 • 0, 5 km
 • Alcazar
 • 0, 6 KM
 • Bullring i Tower of Gold
 • 1 KM

Zasady
Szczegóły ceny

€10 - 50 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

• możliwe jest anulowanie rezerwacji 48 godziny przed datą przyjazdu. Wszelkie cancelations dokonywane po tym terminie (do dnia przyjazdu) będzie opłata za pierwszą noc zakwaterowania. Cancelations się w dniu przyjazdu będzie opłata za pierwsze 2 noce zakwaterowania (jeśli rezerwacja jest dłuższy niż jedna noc).

• Użytkownik może anulować rezerwacji 48 godziny przed datą przyjazdu. Wszelkie odwołania dokonywane po tym terminie (do dnia przyjazdu) będzie opłata za pierwszą noc. Anulowanie rezerwacji dokonane w dniu przyjazdu będzie opłata mieszkania dwie noce "(w przypadku rezerwy jest więcej niż jedna noc).

Porady na temat czasu przyjazdu.
Odbiór od 9:30 do 23:30
Doba hotelowa trwa od 13:00 do 23:30
do odprawy w poza tymi godzinami, prosimy o uzgodnienia z nami, poprzez e-mail lub telefon

Szafki i przednie drzwi, klucze, dla naszych Klientów są dostępne 24 godziny na dobę, więc może przyjść i odejść, co chcą.

Lokalizacja - Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  Znajdujemy się na # 5 Calle Augusto Plasencia w zabytkowym

Calle Augusto Plasencia, 5
Sevilla (Seville)
Sevilla, Provincia de Sevilla
Andalucía (Andalusia)
Spain  41004

Szerokość: 37.38961, Długość geograficzna: -5.99043

Jak się tam dostać

Poniżej znajdują się piesza do naszego hostelu z wszystkich miejscach przyjazdu.  Znajdujemy się na # 5 Calle Augusto Plasencia w zabytkowym centrum Sewilli.  To wielkie centrum miasta pełna jest małych i zakrzywionych ulic jednokierunkowych które sprawiają, że bardzo trudno transportu publicznego.  Proponujemy wziąć taksówkę i poprosić ich, aby zabrać Cię Iglesia San Isidoro.  Po przyjeździe na Kościół powinien z łatwością znaleźć w naszym ulicy.  Zaledwie kilka kroków w Augusto Plasencia ulicy zwęża.  Na tym zwężenie gdzie nasz hostel znajduje się.  Poszukaj biały budynek znikają z ulicy z żółtym wykończeniem.  Istnieje małe płytki z koroną nad wielkim drzwi wodden.  Na drzwiach widać nasz znak.

Jeśli zdecydujesz się na spacer z poniższymi instrukcjami lub podążać za własnym zakresie i na zawsze utracone, proszę ludzi o Iglesia San Isidoro i znaleźć na naszej ulicy jest rogu lub poprosić o Cuesta Rosario, która jest przy ulicy, która zamienia się w Augusto Plasencia (naszej ulicy ).

(Uwaga są 2 PKS w Sevilla.  Wiesz, który po przybyciu na):

Z dworca autobusowego-PRADO de San Sebastian

Po wyjściu z od głównych drzwi, przy głównej drodze w lewo jest Av de Carlos V.  Od Av de Carlos V, tramwajem Metrocentro Plaza Nueva (jest to ostatni przystanek).  Jeśli chcesz chodzić 10-15 minut zamiast podejmowania tramwaj można tylko wzdłuż linii tramwajowych i dotrzeć do Plaza Nueva pieszo.  Od Plaza Nueva, idź za duży ratusz (Ayuntamiento) Plaza San Francisco.  Od Plaza San Fancisco chodzić "Francisco Bruna" Street (który jest po przeciwnej stronie Banco de España, między kiosk ABC i duży czerwony budynek).  Postępuj Francisco Bruna, gdyż wiatry na Plaza del Salvador.  Stąd nazwa ulicy się "Villegas". Kontynuuj do Villegas (zachowując duży czerwony obliczu kościół po lewej stronie) na kilka bloków krótki, aż stanie się "Augusto Plasencia".  Countinuing proste, zaledwie kilka kroków w Augusto Plasencia ulicy zwęża.  Na tym zwężenie gdzie nasz hostel znajduje się.  Poszukaj biały budynek znikają z ulicy z żółtym wykończeniem.  Istnieje małe płytki z koroną nad wielkim drzwi wodden.  Na drzwiach widać nasz znak.

Od AEROPUERTO San Pablo:
 
Dostać się na Airbusa Prado de San Sebastian (Sevilla), Po przyjeździe nie postępuj zgodnie z instrukcjami z wymienionych powyżej PRADO DE SAN SEBASTIAN przybyć do naszego hostelu.

Od AEROPUERTO de Jerez:

Weź Airbus do Sewilli (zajmie mniej więcej 45 min.), Wysiąść na przystanku autobusowym Prado San Sebastian. Po przyjeździe nie postępuj zgodnie z instrukcjami z wymienionych powyżej PRADO DE SAN SEBASTIAN przybyć do naszego hostelu.

Od Plaza Armas dworca autobusowego DE (uwaga są 2 PKS w Sevilla.  KNOW który z nich jest AT):

Po wyjściu z dworca autobusowego schodzić Av Torneo utrzymanie dworca autobusowego do lewej.  Na końcu dworca autobusowego skręć w prawo "Calle de Alfonso XII" po kilometrów pojawi się (drugi) duże "Cajasol" po lewej stronie, tam należy skręcić w prawo na "Calle Cuna".  Dalej w dół Cuna, aż dotarł do Plaza del Salvador wielki kościół czerwony.  Pod koniec Plaza del Salvador skręcić w lewo w górę calle Villegas.  Kontynuuj do Villegas na kilka bloków krótki, aż stanie się "Augusto Plasencia".  Countinuing proste, zaledwie kilka kroków w Augusto Plasencia ulicy zwęża.  Na tym zwężenie gdzie nasz hostel znajduje się.  Poszukaj biały budynek znikają z ulicy z żółtym wykończeniem.  Istnieje małe płytki z koroną nad wielkim drzwi wodden.  Na drzwiach widać nasz znak.

Z dworca kolejowego Santa FIRMIE:

USE UWAGA - Ta droga jest brak chodników dla pieszych i ścieżek.

Weź autobus numer 32 do Plaza de Ponce de Leon.  Stamtąd w kierunku wielkiego kościoła i spacer na zachód w dół Calle Juan de Mesa.  Skręć w lewo w Calle Alhóndiga.  Dalej na tym samym kierunku, jak się okazuje, w Calle Cabeza del Rey Don Pedro.  40 metrów później będziesz zobaczyć BAR Kiko II, tu skręcić w prawo na naszej ulicy Augusto Plasencia (bez oznaczenia).  Zaraz po przejechaniu bar wystaje na środku ulicy i na ulicy poszerza, włączyć się wokół i znajduje się wejście do hostelu. (Biały budynek znikają z ulicy z żółtym wykończeniem.  Istnieje małe płytki z koroną nad wielkim drzwi wodden.  Na drzwiach widać nasz znak)

Jeśli masz problem lub pytanie, proszę do nas zadzwonić lub wysłać do nas maila, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc.

taxi